88283417 - 09120373074

خانه خدمات نمونه کارها Accessory Newborn Childhood Birthday themes Home photography Outdoor photography Events Video clip کلیپ درباره ما وبلاگ رزرو آنلاین اتوماسیون

وبلاگ

استودیو عکاسی ژکوند

 

سلام به همه ی دوستان خوب و همراهان همیشگی خانواده ی ژکوند

مثل همیشه از بودن در کنار شما خوشحالیم و حضور شما و عشق به فرزندان دلبند شما ، بزرگترین انگیزه برای فعالیت این مجموعه است .

همه ی ما میدانیم که بحث عکاسی ، به ویژه عکاسی از کودک و نوزاد ، نیازمند تخصص و تکنیک های فراوان است . ما در این وبلاگ ، سعی داریم که

چند نکته ی اموزشی اعم از بغل کردن نوزاد ، رفتار صحیح با کودک از دیدگاه روانشناسی و همچنین ، اموزش قدم به قدم عکاسی را به شما اموزش

دهیم و داشته های علمی خود را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم .

آموزش رفتار صحیح با کودکان

 

کودکان دنیای متفاوتی دارند و بودن در کنار انها ، پاک ترین و مثبت ترین انرژی ها را به شما انتقال میدهد . انها فارغ از هر دروغ و ریایی ، احساسات خود را بروز میدهند ، همیشه راست میگویند ، ادم ها را واقعی دوست دارند ، خنده هایشان از ته دل است و صرفا برای نشان دادن ظاهر خوش نیست . بی ریایی این فرشته ها ، عشق و محبت فراوان ما به ان ها را به همراه دارد و دوست داشتنی ترین مودات این جهانند .

هر کدام از ما انسان ها ، تیپ های شخصیتی متفاوتی داریم و شما هیچ کسی را ، حتی دوقلو ها را پیدا نمیکنید که یک شخصیت کاملا یکسان داشته باشند و احساس و عواطفشان نیز مشابه باشد .

شخصیت از دوران کودکی شکل میگیرد و کودکان بر اساس شخصیت های مختلفی که از همان دوران کودکی به خود میگیرند ، تیپ های شخصیتی متفاوت را در بزرگسالی تشکیل میدهند .

بیشترین نوع شخصیتی که ما در کودکان مشاهده میکنیم ، شخصیت خجالتی است . کودکان معمولا با هر کسی غیر از پدر مادر و اطرافیانی که انها را زیاد میبینند ، احساس غریبی میکنند و حس خجالت توام با ترس به انها دست میدهد . فردی که میخواهد با کودکان دارای این نوع شخصیت برخورد کند ، حتما باید قبل از نزدیک شدن به او و بغل گرفتنش ، کودک را روانشناسی کرد و با چهره ی خندان و خواندن شعر های کودکانه ، از دور شروع کند به ارتباط گرفتن تا بتواند توجه کودک و همچنین اعتمادش را به خود جلب کند .

در بحث اتلیه کودک ، عکاس و یا دستیار عکاس که وظیفه ی ارتباط گرفتن با کودک را بر عهده دارد ، باید همه ی مراحل جلب اعتماد و توجه را طی کند و برای اینکه بتواند به کودک نزدیک شود ، راه های مختلفی را امتحان کند ، تا کودک پس از اعتماد کردن ، بتواند لبخند بزند و عکاس لحظه ی خنده ی ژکوند کودک را شکار کند .

استفاده از اکسسوری های مختلف حین ارتباط گرفتن میتواند به عکاس یا دستیار عکاس کمک کند که بتوانند توجه کودک را بیشتر جلب کرد و راحت تر حس دوستی بین خود و کودک ایجاد کرد .

کودکان بر اساس گروه سنی ،

up