88283417 - 09120373074

خانه خدمات نمونه کارها Accessory Newborn Childhood Birthday themes Home photography Outdoor photography Events Video clip کلیپ درباره ما وبلاگ رزرو آنلاین

وبلاگ

استودیو عکاسی ژکوند

 

سلام به همه ی دوستان خوب و همراهان همیشگی خانواده ی ژکوند

مثل همیشه از بودن در کنار شما خوشحالیم و حضور شما و عشق به فرزندان دلبند شما ، بزرگترین انگیزه برای فعالیت این مجموعه است .

همه ی ما میدانیم که بحث عکاسی ، به ویژه عکاسی از کودک و نوزاد ، نیازمند تخصص و تکنیک های فراوان است . ما در این وبلاگ ، سعی داریم که

چند نکته ی اموزشی اعم از بغل کردن نوزاد ، رفتار صحیح با کودک از دیدگاه روانشناسی و همچنین ، اموزش قدم به قدم عکاسی را به شما اموزش

دهیم و داشته های علمی خود را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم .

آموزش رفتار صحیح با کودکان

 

کودکان دنیای متفاوتی دارند و بودن در کنار انها ، پاک ترین و مثبت ترین انرژی ها را به شما انتقال میدهد . انها فارغ از هر دروغ و ریایی ، احساسات خود را بروز میدهند ، همیشه راست میگویند ، ادم ها را واقعی دوست دارند ، خنده هایشان از ته دل است و صرفا برای نشان دادن ظاهر خوش نیست . بی ریایی این فرشته ها ، عشق و محبت فراوان ما به ان ها را به همراه دارد و دوست داشتنی ترین مودات این جهانند .

هر کدام از ما انسان ها ، تیپ های شخصیتی متفاوتی داریم و شما هیچ کسی را ، حتی دوقلو ها را پیدا نمیکنید که یک شخصیت کاملا یکسان داشته باشند و احساس و عواطفشان نیز مشابه باشد .

شخصیت از دوران کودکی شکل میگیرد و کودکان بر اساس شخصیت های مختلفی که از همان دوران کودکی به خود میگیرند ، تیپ های شخصیتی متفاوت را در بزرگسالی تشکیل میدهند .

بیشترین نوع شخصیتی که ما در کودکان مشاهده میکنیم ، شخصیت خجالتی است . کودکان معمولا با هر کسی غیر از پدر مادر و اطرافیانی که انها را زیاد میبینند ، احساس غریبی میکنند و حس خجالت توام با ترس به انها دست میدهد . فردی که میخواهد با کودکان دارای این نوع شخصیت برخورد کند ، حتما باید قبل از نزدیک شدن به او و بغل گرفتنش ، کودک را روانشناسی کرد و با چهره ی خندان و خواندن شعر های کودکانه ، از دور شروع کند به ارتباط گرفتن تا بتواند توجه کودک و همچنین اعتمادش را به خود جلب کند .

در بحث اتلیه کودک ، عکاس و یا دستیار عکاس که وظیفه ی ارتباط گرفتن با کودک را بر عهده دارد ، باید همه ی مراحل جلب اعتماد و توجه را طی کند و برای اینکه بتواند به کودک نزدیک شود ، راه های مختلفی را امتحان کند ، تا کودک پس از اعتماد کردن ، بتواند لبخند بزند و عکاس لحظه ی خنده ی ژکوند کودک را شکار کند .

استفاده از اکسسوری های مختلف حین ارتباط گرفتن میتواند به عکاس یا دستیار عکاس کمک کند که بتوانند توجه کودک را بیشتر جلب کرد و راحت تر حس دوستی بین خود و کودک ایجاد کرد .

کودکان بر اساس گروه سنی ،

up