88283417 - 09120373074

خانه خدمات نمونه کارها Accessory Newborn Childhood Birthday themes Home photography Outdoor photography Events Video clip کلیپ درباره ما وبلاگ رزرو آنلاین اتوماسیون

استودیو عکاسی ژکوند

دلبندتان با ما ، ژکوند لبخند میزند ...

عشق به کودکان و علاقه ی قلبی به این فرشته های دوست داشتنی ، همواره با ما بوده و یکی از اصلی ترین دلایلمان برای ورود به این حرفه می باشد.

شاید یکی از زیباترین احساس ها در دنیا ، حس در آغوش کشیدن کودکی باشد که به دور از هیچ ریا و تزویری ، به رویمان لبخند میزند .

حرفه ی عکاسی کودک ، برای ما یکی از مفرح ترین حرفه هاست و همواره از اینکه قدم در این دنیا گذاشته ایم ، خوشحالیم

.

تیم ژکوند با بهره گیری از امکانات و تجهیزات به روز و وجود بالای تخصص و تکنیک کادر مجرب عکاسی ، این امکان را برای شما فراهم میکند که با اعتماد کامل ، دلبندتان را به ما بسپارید تا ثبت زیباترین لحظه ها و بهترین عکس ها را در اختیار شما بگذاریم .

.

آتلیه ژکوند با خدمات دهی در زمینه ی عکاسی استودیو و فضای باز ، فیلمبرداری ، تهیه ی کلیپ و مدلینگ کودکان در خدمت شما خانواده های عزیز می باشد و لازم به ذکر است که پرسنل دلسوز و کادر متخصص و مجرب این تیم ، همیشه در راستای جلب رضایتمندی شما عزیزان گام بر میدارد . 

ما همیشه در تلاشیم که با رضایت قلبی شما ، این حرفه را پیش برده و از لحاظ اخلاق حرفه ای ، به چشم شما بهترین باشیم

تیم ژکوند با آغاز فعالیت از سال ( 1397 ) سابقه ی درخشان در زمینه ی کار تیمی ، عکاسی حرفه ای و جلب رضایت مشتری داشته و با تلاش های روز افزون و بیش از پیش ، با همدلی و عشق به کودکان دلبند شما ، با قدرت تر از امروز و مصمم تر از دیروز به فعالیت خود ادامه خواهد داد .

up